"Успіх кожної жінки: Розпочни свій бізнес вже сьогодні!" Денис і Тетяна Суховій та Світлана Івахова

Як наважитись розпочати власний бізнес? Де знайти стартовий капітал? Чи варто ризикнути, зилишивши стабільну роботу? Дізнайтесь відповіді на ці та решту цікавих запитань щодо реалізації своїх бізнес-ідей вже згодом!

Інколи ми відмовляємось від власної мрії, оскільки боїмося, що нам нічого не вдасться в процесі її реалізації. Та Денис та Тетяна Суховій доводять, що, всупереч всьому, потрібно діяти! У травні 2017 вони внаважились та відкрили власну пекарню, чим демонструють, що розпочинати "з нуля" не страшно, якщо є бажання і віра в свої сили.

Денис впродовж 10 років працював у мережі пекарень «Волконський» і вважався одним із найкращи пекарів України. Та в певний момент він зрозумів, що потрібно рухатись вперед. Тепер, разом із Тетяною він готовий розповісти про всі підводні камені та перепони на шляху діяльності малого та середнього бізнесу в Україні.

Зокрема, на лекції-практикумі Денис та Тетяна Суховій поділяться своїми думками щодо:

 • історії успіху проекту (пекарні та школи пекарів);
 • шляхи обрання та перевірки життєздатної бізнес-ідеї;
 • методи вибору цільової аудиторії;
 • важливість бізнес-плану і стратегічне планування фінансів;
 • побудову команди;
 • основ ціноутворення;
 • секретів фандрайзингу;
 • маркетингу та PR як необхідних складових ефективної бізнес-стратегії;
 • боротьби із внутрішніми перепонами (страхами, недовірою до партнерів та до себе тощо).
 
Світлана Івахова - власниця фабрики свіжої кави бренду ISLA, міжнародна суддя кавових змагань, міжнародна експертка в галузі оцінки якості зеленого зерна.
 
Як створити успішний кавовий бізнес, який не закриється через пів року? Дізнаємось на заході шляхом відповіді на запитання:

·      Чим займатись в бізенсі (знаходження особливостей своєї бізнес-ідеі і її відмінностей від існуючих на ринку)?

·      Як побудувати стратегію та тактику (робимо великі справи маленькими кроками)?

·      Що треба знати до відкриття бізнесу (локація, аналіз клієнтопотоку тощо)?

·      Як зібрати команду однодумців на роки?

·      Як спланувати дохідний бюджет?

·      Що потрібно знати про продукти і ціни (собівартість, конкурентне середовище, концепція бізнесу)?

·      Як подолати свої страхи в реалізації бізнесу?

·      Як уникнути тих помилок, з якими часто стикаються початківці?

 

Не пропустіть можливість зареєструватись та відвідати подію, адже це на 100% буде щиро, цікаво та інформативно!

 

Де:  мКиївпроспГолосіївський, 42

Коли: 2 червня 2018

Реєстрація розпочинається о 10-30, змістовна частина події - об 11-00, закінчення - о 14-30.

Новини

 • Girls Leadership Academy 1.0: не будь в тренді – будь на крок попереду

  Прийшов час прокачати себе – ти готова? Girls Leadership Academy 1.0 – це не просто серія зустрічей про те, як досягнути «успєшного успєха». Girls Leadership Academy 1.0 – це про тебе, про мене, про нас і наш усвідомлений (а інколи не дуже) шлях до себе. У нас немає правильних відповідей. Знаєш чому? Тому що правильних відповідей не існує. Ти твориш своє життя, ти твориш себе. Тож не будь в тренді – будь на крок попереду і долучайся до Girls Leadership Academy 1.0.

 • Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності: інфографіка

  Ознайомитись з інфографікою щодо дослідження "Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності" ви можете за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1-JI5OaZANGGlIDtUdV1oO5Rt3_NbuYs9/view?usp=sharing

 • Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності

  Метою дослідження «Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності» є підготовка обґрунтованих рекомендацій щодо розвитку соціального підприємництва в Україні на основі найбільш актуальних даних щодо впливу кризи, спричиненої пандемією COVID-19, на діяльність соціальних підприємств та його взаємозв’язку із питаннями гендерної рівності. Авторка проєкту - Лілія Антонюк, юристка, гендерна експертка, виконавча директорка ГО «Жіноча Ліга», стипендіатка програми Eastern Partnership Civil Society Fellowship 2020, EU4Youth Alumna, випускниця програм Erasmus+. Реалізація проєкту стала можливою завдяки фінансуванню Європейського Союзу у межах стипендіальної програми Eastern Partnership Civil Society Fellowship.

 • Як створити свій бізнес?

  Трішки більше про наш перший соціальний мега-проект.

 • Наші лекції-практикуми

  В рамках проекту “Успіх кожної жінки: Розпочни свою справу вже сьогодні!” протягом квітня – червня ми проведемо безкоштовні інформаційно-мотиваційні лекції з відомими підприємцями...

 • Про що наш проект

  Чоловіки і жінки в нашій країні мають рівні права, це правда. Проте як ці права працюють в житті - це насправді величезна проблема.