Наші лекції-практикуми

В рамках проекту “Успіх кожної жінки: Розпочни свою справу вже сьогодні!” протягом квітня – червня ми проведемо безкоштовні інформаційно-мотиваційні лекції з відомими підприємцями...

   які поділяться з Вами своїми знаннями та досвідом по відкриттю і розвитку власного бізнесу. Свою участь в заходах вже підтвердили Вікторія Пархоменко, Олексій Шершнев, Денис та Тетяна Суховій.

 

Проект передбачає проведення 5 інформаційно-мотиваційних лекцій-практикумів для зацікавлених жінок із залученням до участі у заходах у якості експертних спікерок успішних жінок-підприємниць, які на власному прикладі будуть розкривати наступні питання:

 

1)    історія успіху проекту спікера;

2)    шляхи обрання та перевірки життєздатної бізнес-ідеї;

3)    шляхи вибору цільової аудиторії;

4)    бізнес-план і стратегічне планування фінансів;

5)    побудова команди як основа успішного бізнес-проекту;

6)    основи ціноутворення;

7)    основи фандрайзингу;

8)    маркетинг та PR як необхідні складові успішної бізнес-стратегії;

9)    боротьба із внутрішніми перепонами (страхи, недовіра тощо).

 Чекаємо Вас на наших заходах, дивіться календар подій.

Підписуйтесь на наші новини і будьте успішними!

Новини

 • Girls Leadership Academy 1.0: не будь в тренді – будь на крок попереду

  Прийшов час прокачати себе – ти готова? Girls Leadership Academy 1.0 – це не просто серія зустрічей про те, як досягнути «успєшного успєха». Girls Leadership Academy 1.0 – це про тебе, про мене, про нас і наш усвідомлений (а інколи не дуже) шлях до себе. У нас немає правильних відповідей. Знаєш чому? Тому що правильних відповідей не існує. Ти твориш своє життя, ти твориш себе. Тож не будь в тренді – будь на крок попереду і долучайся до Girls Leadership Academy 1.0.

 • Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності: інфографіка

  Ознайомитись з інфографікою щодо дослідження "Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності" ви можете за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1-JI5OaZANGGlIDtUdV1oO5Rt3_NbuYs9/view?usp=sharing

 • Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності

  Метою дослідження «Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності» є підготовка обґрунтованих рекомендацій щодо розвитку соціального підприємництва в Україні на основі найбільш актуальних даних щодо впливу кризи, спричиненої пандемією COVID-19, на діяльність соціальних підприємств та його взаємозв’язку із питаннями гендерної рівності. Авторка проєкту - Лілія Антонюк, юристка, гендерна експертка, виконавча директорка ГО «Жіноча Ліга», стипендіатка програми Eastern Partnership Civil Society Fellowship 2020, EU4Youth Alumna, випускниця програм Erasmus+. Реалізація проєкту стала можливою завдяки фінансуванню Європейського Союзу у межах стипендіальної програми Eastern Partnership Civil Society Fellowship.

 • Як створити свій бізнес?

  Трішки більше про наш перший соціальний мега-проект.

 • Наші лекції-практикуми

  В рамках проекту “Успіх кожної жінки: Розпочни свою справу вже сьогодні!” протягом квітня – червня ми проведемо безкоштовні інформаційно-мотиваційні лекції з відомими підприємцями...

 • Про що наш проект

  Чоловіки і жінки в нашій країні мають рівні права, це правда. Проте як ці права працюють в житті - це насправді величезна проблема.