Girls Leadership Academy 1.0: не будь в тренді – будь на крок попереду

Прийшов час прокачати себе – ти готова? Girls Leadership Academy 1.0 – це не просто серія зустрічей про те, як досягнути «успєшного успєха». Girls Leadership Academy 1.0 – це про тебе, про мене, про нас і наш усвідомлений (а інколи не дуже) шлях до себе. У нас немає правильних відповідей. Знаєш чому? Тому що правильних відповідей не існує. Ти твориш своє життя, ти твориш себе. Тож не будь в тренді – будь на крок попереду і долучайся до Girls Leadership Academy 1.0.

Прийшов час прокачати себе – ти готова?

Girls Leadership Academy 1.0 – це не просто серія зустрічей про те, як досягнути «успєшного успєха». Girls Leadership Academy 1.0 – це про тебе, про мене, про нас і наш усвідомлений (а інколи не дуже) шлях до себе.

У нас немає правильних відповідей. Знаєш чому? Тому що правильних відповідей не існує. Ти твориш своє життя, ти твориш себе.

Тож не будь в тренді – будь на крок попереду і долучайся до Girls Leadership Academy 1.0.

Що на тебе чекає?

10 (а можливо і більше, а можливо і менше) зустрічей, які допоможуть тобі краще зрозуміти себе, людей та світ навколо. Розпочинаємо вже у березні 2021!

Про що говоритимемо?

 1. Про лідерство і його багатогранність
 2. Про шлях до лідерства (формальну та неформальну освіту в Україні та за кордоном)
 3. Про скіли і їх прокачку (проектний менеджмент, ораторське мистецтво, нетворкінг)
 4. Про політику, економіку та громадський сектор
 5. Про бажання, цілі та вміння правильно їх поставити

Формат зустрічей – онлайн. Тож незалежно від того, де ти проживаєш, ти зможеш взяти участь. Окрім цього, ми маємо приємний бонус: 3 (так-так, саме три, а не одна чи дві) команди, які наберуть найбільшу кількість балів після проходження Girls Leadership Academy 1.0, зможуть відправитись у 3-х денну подорож до Києва влітку. Деталі згодом, а поки просто знай – усе безкоштовно та дуже цікаво :) 

Зустрічатись ми будемо один раз на два тижні упродовж 4 місяців. Тому готуйся до того, що у тебе з’явиться купа класних подруг із різних куточків України!

Хто може взяти участь?

 1. Команди дівчат з 2-3 осіб (мінімум 2 людини, максимум – 3 людини)
 2. Вік – 14-18 років
 3. Проживання: будь-де в межах території України

Що потрібно, щоб взяти участь у програмі?

 1. Сформувати команду з 2-3 дівчат (мінімум 2 людини, максимум – 3 людини)
 2. До 24 лютого заповнити форму за посиланням: https://forms.gle/dytQQsDDySAXLFf49 
 3. Налаштувати себе на позитив та очікувати на результати відбору, які будуть надіслані до 1 березня

Girls Leadership Academy 1.0 – це проект, який реалізується ГО «Жіноча Ліга» у межах програми EU4Youth Alumni за підтримки Європейського Союзу.  

P.S.: якщо у тебе ще немає досвіду участі у подібних проектах, ти боїшся, що тобі щось не вдасться, або соромишся, то знай – ми також боїмось, адже кожний новий проект – це новий виклик довжиною у ціле життя, але знаємо, що разом нам усе вдасться!

P.P.S.: ми чекаємо саме на тебе!

Новини

 • Girls Leadership Academy 1.0: не будь в тренді – будь на крок попереду

  Прийшов час прокачати себе – ти готова? Girls Leadership Academy 1.0 – це не просто серія зустрічей про те, як досягнути «успєшного успєха». Girls Leadership Academy 1.0 – це про тебе, про мене, про нас і наш усвідомлений (а інколи не дуже) шлях до себе. У нас немає правильних відповідей. Знаєш чому? Тому що правильних відповідей не існує. Ти твориш своє життя, ти твориш себе. Тож не будь в тренді – будь на крок попереду і долучайся до Girls Leadership Academy 1.0.

 • Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності: інфографіка

  Ознайомитись з інфографікою щодо дослідження "Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності" ви можете за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1-JI5OaZANGGlIDtUdV1oO5Rt3_NbuYs9/view?usp=sharing

 • Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності

  Метою дослідження «Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності» є підготовка обґрунтованих рекомендацій щодо розвитку соціального підприємництва в Україні на основі найбільш актуальних даних щодо впливу кризи, спричиненої пандемією COVID-19, на діяльність соціальних підприємств та його взаємозв’язку із питаннями гендерної рівності. Авторка проєкту - Лілія Антонюк, юристка, гендерна експертка, виконавча директорка ГО «Жіноча Ліга», стипендіатка програми Eastern Partnership Civil Society Fellowship 2020, EU4Youth Alumna, випускниця програм Erasmus+. Реалізація проєкту стала можливою завдяки фінансуванню Європейського Союзу у межах стипендіальної програми Eastern Partnership Civil Society Fellowship.

 • Як створити свій бізнес?

  Трішки більше про наш перший соціальний мега-проект.

 • Наші лекції-практикуми

  В рамках проекту “Успіх кожної жінки: Розпочни свою справу вже сьогодні!” протягом квітня – червня ми проведемо безкоштовні інформаційно-мотиваційні лекції з відомими підприємцями...

 • Про що наш проект

  Чоловіки і жінки в нашій країні мають рівні права, це правда. Проте як ці права працюють в житті - це насправді величезна проблема.