Про що наш проект

Чоловіки і жінки в нашій країні мають рівні права, це правда. Проте як ці права працюють в житті - це насправді величезна проблема.

Коли дівчина чи жінка, яка щойно закінчила університет, і, очевидно, поки не має достатньо досвіду, прийде на співбесіду до потенційного роботодавця, для неї, власне, як і чоловіка, це буде великим мінусом. Звісно, керівник скоріше візьме у свою команду людину із досвідом. Проте, на відміну від чоловіка, у жінки неодмінно запитають: “Ви заміжня? Маєте дітей?”. І тут починається реальна дискримінація. Причому в будь-якому випадку. Якщо  жінка відповідає: “Ні”, то чує у відповідь: “Так ви скоро вийдете заміж, а потім підете в декрет”. Якщо жінка відповідає: “Так”, це теж недобре, адже це означає що вона часто ходитиме на лікарняні з дітьми/святкові ранки/батьківські збори тощо. Якщо ж у жінки вже дорослі діти, і часта відсутність на роботі їй не загрожує, то виникає нова проблема: “Ми шукаємо працівника до 35 років”. Замкнене коло.

Згідно чинного законодавства, жінка має право отримувати оплату на утримання і виховання спільних дітей від їх батька. Проте отримати ці кошти вона може лише за доброї волі чоловіка. До того ж, в умовах тотального невиконання законів, неофіційного працевлаштування і отримання зарплат “в конвертах” чоловік може ухилятися від своїх законних обов’язків.

І таких прикладів — безліч. Ми ж навчимо вас, як бути і що робити в таких ситуаціях. Ми допоможемо Вам реалізувати себе, знайти роботу, на яку Ви заслуговуєте, побудувати кар’єру, започаткувавши власний бізнес або  знайти варіанти тимчасової чи віддаленої роботи. Ми знаємо, як зробити Вас щасливими та успішними! 

Новини

 • Girls Leadership Academy 1.0: не будь в тренді – будь на крок попереду

  Прийшов час прокачати себе – ти готова? Girls Leadership Academy 1.0 – це не просто серія зустрічей про те, як досягнути «успєшного успєха». Girls Leadership Academy 1.0 – це про тебе, про мене, про нас і наш усвідомлений (а інколи не дуже) шлях до себе. У нас немає правильних відповідей. Знаєш чому? Тому що правильних відповідей не існує. Ти твориш своє життя, ти твориш себе. Тож не будь в тренді – будь на крок попереду і долучайся до Girls Leadership Academy 1.0.

 • Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності: інфографіка

  Ознайомитись з інфографікою щодо дослідження "Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності" ви можете за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1-JI5OaZANGGlIDtUdV1oO5Rt3_NbuYs9/view?usp=sharing

 • Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності

  Метою дослідження «Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності» є підготовка обґрунтованих рекомендацій щодо розвитку соціального підприємництва в Україні на основі найбільш актуальних даних щодо впливу кризи, спричиненої пандемією COVID-19, на діяльність соціальних підприємств та його взаємозв’язку із питаннями гендерної рівності. Авторка проєкту - Лілія Антонюк, юристка, гендерна експертка, виконавча директорка ГО «Жіноча Ліга», стипендіатка програми Eastern Partnership Civil Society Fellowship 2020, EU4Youth Alumna, випускниця програм Erasmus+. Реалізація проєкту стала можливою завдяки фінансуванню Європейського Союзу у межах стипендіальної програми Eastern Partnership Civil Society Fellowship.

 • Як створити свій бізнес?

  Трішки більше про наш перший соціальний мега-проект.

 • Наші лекції-практикуми

  В рамках проекту “Успіх кожної жінки: Розпочни свою справу вже сьогодні!” протягом квітня – червня ми проведемо безкоштовні інформаційно-мотиваційні лекції з відомими підприємцями...

 • Про що наш проект

  Чоловіки і жінки в нашій країні мають рівні права, це правда. Проте як ці права працюють в житті - це насправді величезна проблема.