Успіх кожної жінки: Розпочни свій бізнес вже сьогодні! Ірина Рубіс та Вікторія Пархоменко

Давно мрієте про відкриття власного бізнесу? Маєте багато ідей, але не знаєте із чого почати? Тоді ця подія саме для Вас! До нас завітають дві неймовірні жінки: Вікторія Пархоменко та Ірина Рубіс. Готові знайомитись?

Вікторія Пархоменко - українська гастроекспертка, успешна рестораторка, власниця ресторанів Klukva&Brukvа, Asiatique, Indokitai, засновниця  проектів ГастроСреда і ГастроТури, ГастроКонсалтинг тощо. Вона готова ділиться із нами власними секретами успіху та подолання неочікуваних викликів!   

План частини лекції-практикуму Вікторії:

• Історія успіху бізнесу;

• Способи обрання життєздатної бізнес-ідеї (чи можливо прорахувати все заздалегідь?);

• Вибір цільової аудиторії;

• Команда - основа успішного проекту (критерії підбору команди, система мотивації, межа між контролем і довірою тощо);

• Ціноутворення: що потрібно знати про ринкову ціну (собівартість, конкурентне середовище, концепція бізнесу);

• Особливості роботи з клієнтами у сфері харчування;

• Подолання внутрішніх страхів щодо започаткування власного бізнесу;

• Маркетинг та PR.

 

Ірина Рубіс - СЕО Ekonomika+ - платформи з обміну думками для прогресивного бізнесу, в яку входять входять: delo.ua, mmr.ua womo.com.ua, “ТОП-100.Рейтинги крупнейших”; а також засновниця подій: Business Wisdom Summit, HR Wisdom Summit, PR Marathon’s Conferences, SHЕ Congress, Затвра 2037 тощо. Піарниця і журналістка, яка збудувала свою «медіа-імперію» точно знає, з чого розпочати та як зробити проект успішним!

Під час лекції-практикуму Ірина розповість про 10 аспектів, які варто знати, розпочинаючи власну справу:

1. Від пробудження до обмежень: міфи, аксіоми, стереотипи і можливості.

2. Рушійна сила (та до чого тут донька та Лінч).

3. Вчення про те, яким є світ і сила корпорацій.

4. Різноманітність, лідеровиробництво та антитоксичність.

5. Відвага, експерименти та "недопомилки".

6. Нематеріальні передплати та мережі "без уз".

7. Доріану Грею тут не місце.

8. Суцільному «по натхненню» битва!

9. Цілепокладання і крокопланування "на пальцях".

10. Баланс і часоконцентрація.

P.S.:

11. Зачарування без разочарування. 

12. Зміни бізнес-ландшафту, які не можна ігнорувати.                             

 

Де:  мКиївпроспГолосіївський, 42.

Коли: 19 травня 2018

 

Реєстрація розпочинається о 10-30, змістовна частина події - об 11-00, закінчення - о 14-30.

Новини

  • Жінки в європейській політиці на національному рівні: хто вони?

    Друга стаття із серії публікацій щодо жінок на керівних посадах в ЄС та країнах-членах ЄС присвячена жінкам-лідеркам країн-членів ЄС на різних рівнях національного управління: у парламентах, уряді, регіональних/місцевих зборах та асамблеях. Матеріал підготувала Анастасія Нардєд, авторка матеріалів для ГО «Жіноча Ліга».

  • Традиції, що вбивають: жінки Катару

    Доволі часто легітимізація країною обмеження прав жінок асоціюється з низьким рівнем економічного розвитку держави. У значній частині випадків це очікування має раціональний зміст, оскільки сучасний глобальний ринок доволі чутливий до суспільних тенденцій і сталих цінностей. Та у третій статті з серії «Традиції, що вбивають» ми розповімо про виняток – одну з найбагатших країн світу – Катар, що попри власний економічий розвиток системно обмежує цивільну свободу жінок.

  • Жінки в європейській політиці на рівні ЄС: хто вони?

    З обранням Джорджи Мелоні новою прем’єр-міністеркою Італії зросла увага до теми гендерної рівності в політичній сфері Європейського Союзу (ЄС) та країн-членів ЄС. У зв'язку із цим, Анастасія Нардєд, авторка матеріалів для ГО «Жіноча Ліга», підготувала серію публікацій щодо жінок на керівних посадах в ЄС та у країнах-членах ЄС. Перша стаття із циклу присвячена аналізу рівня представлення жінок у ЄС як унікальному економіко-політичному союзі, що складається з 27 незалежних держав, на загальноєвропейському рівні.

  • «Чоловічий клуб», або Чи є жінки в українській та міжнародній дипломатії: історія Лани Зеркаль

    У серії статей «"Чоловічий клуб", або Чи є жінки в українській та міжнародній дипломатії» Юлія Вайда, авторка матеріалів для ГО «Жіноча Ліга», розповідає історії становлення успішних жінок, які працюють в сфері міжнародних відносин, що нахнули її продовжити свій шлях в дипломатії. Юлія переконана, що приклади цих жінок можуть стати поштовхом до дій для інших дівчат та жінок та допоможуть зрозуміти, що не варто опускати руки, незважаючи ні на що – потрібно завжди впевнено іти вперед. Перша стаття із рубрики присвячена історії Лани Зеркаль.

  • Традиції, що вбивають: жінки Афганістану

    У продовження рубрики про життя жінок на Близькому Сході від Вікторії Кулиняк, авторки матеріалів для ГО “Жіноча Ліга”, у цій статті ми поговоримо про жінок Афганістану та нагальну проблематику їхніх прав у 20 столітті й сучасності.

  • Women at War: виборюючи право на життя

    19 жовтня 2022 на честь Дня захисника та захисниці України, який відзначається в країні щороку 14 жовтня, ГО «Жіноча Ліга» провела захід «Women at War: виборюючи право на життя». Захід складався із трьох частин: лекції на тему «Роль жінок в армії та військових діях в Україні та за кордоном: історична та порівняльна перспективи», дискусії з військовослужбовицями щодо їхнього досвіду служби в армії та переживання війни й сесії запитань та відповідей щодо військового обов'язку та обліку жінок в Україні.

  • Традиції, що вбивають: жінки Ірану

    У вересні 2022 проблематика прав та гідності людини в контексті жінок набула гострої актуальності. Передумовою для такої масштабної реакції суспільства була смерть Махси Аміні, 22-річної студентки з Курдистану, яка загинула внаслідок жорстокого поводження поліції моралі. Підтримати тих, хто виборює свободу власним життям, не боячись протистояти авторитарній системі зла, – нагальність. Інформація – надійний та впливовий інструмент для змін у ХХІ столітті. Тож від сьогодні завдяки Вікторії Кулиняк, авторці матеріалів для ГО "Жіноча Ліга", ми більше розповідатимемо про життя жінок на Близькому Сході.

  • STEM: руйнуй стереотипи, а не життя

    Чи правда, що існує гуманітарний та математичний склад розуму? Чи відповідає дійсності той факт, що усі дівчата - гуманітарії, а хлопці - математики та інженери? Відповідь на ці запитання однозначна - ні. Та правдою є те, що жінок в науці (як світовій, так і українській), значно менше, аніж чоловіків. Відповідно до статистики ООН, лише 33% осіб, які займаються науковою діяльністю, є жінками.

  • Girls Leadership Academy 1.0: не будь в тренді – будь на крок попереду

    Прийшов час прокачати себе – ти готова? Girls Leadership Academy 1.0 – це не просто серія зустрічей про те, як досягнути «успєшного успєха». Girls Leadership Academy 1.0 – це про тебе, про мене, про нас і наш усвідомлений (а інколи не дуже) шлях до себе. У нас немає правильних відповідей. Знаєш чому? Тому що правильних відповідей не існує. Ти твориш своє життя, ти твориш себе. Тож не будь в тренді – будь на крок попереду і долучайся до Girls Leadership Academy 1.0.

  • Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності: інфографіка

    Ознайомитись з інфографікою щодо дослідження "Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності" ви можете за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1-JI5OaZANGGlIDtUdV1oO5Rt3_NbuYs9/view?usp=sharing

  • Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності

    Метою дослідження «Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності» є підготовка обґрунтованих рекомендацій щодо розвитку соціального підприємництва в Україні на основі найбільш актуальних даних щодо впливу кризи, спричиненої пандемією COVID-19, на діяльність соціальних підприємств та його взаємозв’язку із питаннями гендерної рівності. Авторка проєкту - Лілія Антонюк, юристка, гендерна експертка, виконавча директорка ГО «Жіноча Ліга», стипендіатка програми Eastern Partnership Civil Society Fellowship 2020, EU4Youth Alumna, випускниця програм Erasmus+. Реалізація проєкту стала можливою завдяки фінансуванню Європейського Союзу у межах стипендіальної програми Eastern Partnership Civil Society Fellowship.

  • Як створити свій бізнес?

    Трішки більше про наш перший соціальний мега-проект.

  • Наші лекції-практикуми

    В рамках проекту “Успіх кожної жінки: Розпочни свою справу вже сьогодні!” протягом квітня – червня ми проведемо безкоштовні інформаційно-мотиваційні лекції з відомими підприємцями...

  • Про що наш проект

    Чоловіки і жінки в нашій країні мають рівні права, це правда. Проте як ці права працюють в житті - це насправді величезна проблема.