"Успіх кожної жінки: Розпочни свій бізнес вже сьогодні!" Надя Перевізник та Олексій Шершньов

Ви все ще вагаєтеся розпочинати власний бізнес чи ні? В пошуках ідей щодо того, як зробити його успішним та привабливим для клієнтів? Тоді наші спікер та спікерка (Олексій Шершньов та Надя Перевізник) допоможуть Вам позбутися побоювань та нададуть практичні рекомендації щодо розвитку!

Олексій Шершньов - успішний бізнесмен та власник медичної  клініки "ilaya" - першої в Україні і, можливо, у світі клініки, яка займається відновленням кісткової структури з вланих клітин пацієнтів. Коли в 2008 році Олексій Шершньов прийшов до київського "міськздраву", то, мабуть, і не підозрював, що через п’ять років буде займатись вирощуванням кісток. Крім управління власним бізнесом, Олексій веде активну соціально-благодійну діяльність.

У 2014 він заснував соціальні проекти «Біотех-реабілітація поранених» і «Банк шкіри», які вже допомогли багатьом українцям у віденовленні пошкодженої шкіри та кістовини. У квітні 2017 його було обрано членом Громадської Ради при Міністерстві охорони здоров’я України.

На зустрічі 16 червня 2018 разом із Олексієм ми поговоримо про:

Тема: Як перемогти в конкурентному світі бізнесу.
1. Історія успіху бізнесу;
2. Шляхи обрання та перевірки життєздатної бізнес-ідеї;
3. Шляхи вибору цільової аудиторії майбутнього бізнесу;
4. Бізнес-план і стратегічне планування фінансів;
5. Основи фандрайзингу;
6. Самоменеджмент підприємця – як бути єфективним;

7. Помилки і невдачі - чи варто їх боятись;

8. Думайте про продаж бізнесу вже на етапі його заснування.

 

Надя Перевізник - співвласниця і натхненниця "PR Bar". Незалежна спеціалістка з комунікацій, маркетингу і PR з 2006. З 2013 – членкиня команди організаторів міжнародної конференції TEDxKyiv. З 2016 – менторка Google Women Digital Academy (інкубатору для стартапів).

Тема, про яку ми поговоримо з Надєю: 

Цілком жіноча справа: власний бізнес. 

1. Мотив. Для чого починати свою справу? Або чому підприємництво – це не лише фінансовий прибуток. 

2. Страхи і реальність: чого насправді слід боятися, а що є міфами. 

3. Важливість планування та фіксації цілей, очікувань, результатів. 

4. Жінка у бізнесі або чому не обов'язково ставати чоловіком у спідниці.

5. Персоналізація і публічність в бізнесі:за і проти.

 

Чекаємо на Вас:

Де:  Хрещатик, 36 (Колонна Зала КМДА). 

Коли: 16 червня 2018

Програма заходу:
14:30-15:00 – Реєстрація
15:00-16:30 – Виступ Олексій Шершньов (Alexey Shershnev)
16:30-17:00 – Кава-перерва
17:00-18:30 – Виступ Nadya Pereviznyk
18:30-19:00 – Неформальне спілкування

Новини

 • STEM: руйнуй стереотипи, а не життя

  Чи правда, що існує гуманітарний та математичний склад розуму? Чи відповідає дійсності той факт, що усі дівчата - гуманітарії, а хлопці - математики та інженери? Відповідь на ці запитання однозначна - ні. Та правдою є те, що жінок в науці (як світовій, так і українській), значно менше, аніж чоловіків. Відповідно до статистики ООН, лише 33% осіб, які займаються науковою діяльністю, є жінками.

 • Girls Leadership Academy 1.0: не будь в тренді – будь на крок попереду

  Прийшов час прокачати себе – ти готова? Girls Leadership Academy 1.0 – це не просто серія зустрічей про те, як досягнути «успєшного успєха». Girls Leadership Academy 1.0 – це про тебе, про мене, про нас і наш усвідомлений (а інколи не дуже) шлях до себе. У нас немає правильних відповідей. Знаєш чому? Тому що правильних відповідей не існує. Ти твориш своє життя, ти твориш себе. Тож не будь в тренді – будь на крок попереду і долучайся до Girls Leadership Academy 1.0.

 • Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності: інфографіка

  Ознайомитись з інфографікою щодо дослідження "Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності" ви можете за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1-JI5OaZANGGlIDtUdV1oO5Rt3_NbuYs9/view?usp=sharing

 • Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності

  Метою дослідження «Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності» є підготовка обґрунтованих рекомендацій щодо розвитку соціального підприємництва в Україні на основі найбільш актуальних даних щодо впливу кризи, спричиненої пандемією COVID-19, на діяльність соціальних підприємств та його взаємозв’язку із питаннями гендерної рівності. Авторка проєкту - Лілія Антонюк, юристка, гендерна експертка, виконавча директорка ГО «Жіноча Ліга», стипендіатка програми Eastern Partnership Civil Society Fellowship 2020, EU4Youth Alumna, випускниця програм Erasmus+. Реалізація проєкту стала можливою завдяки фінансуванню Європейського Союзу у межах стипендіальної програми Eastern Partnership Civil Society Fellowship.

 • Як створити свій бізнес?

  Трішки більше про наш перший соціальний мега-проект.

 • Наші лекції-практикуми

  В рамках проекту “Успіх кожної жінки: Розпочни свою справу вже сьогодні!” протягом квітня – червня ми проведемо безкоштовні інформаційно-мотиваційні лекції з відомими підприємцями...

 • Про що наш проект

  Чоловіки і жінки в нашій країні мають рівні права, це правда. Проте як ці права працюють в житті - це насправді величезна проблема.