Успіх кожної жінки: Розпочни свій бізнес вже сьогодні! Ярослава Гресь та Анастасія Дзюба і Анна Коваленко

Чому не потрібно боятися та як досягти успіху, незважаючи на будь-які життєві обставини? Чи важко розпочати власну справу, коли здається, що все проти і як довести усім, що ти зможеш? Шукаєте відповіді на ці запитання? Тоді ми чекаємо на Вас на зустрічі із надихаючими Ярославою Гресь та Анастасією Дзюбою і Анно Коваленко.

Ярослава Гресь – CEO Gres Todorchuk PR, (єдиного PR-агентства в Україні, в фокусі якого тільки культурні, соціальні  та освітні ініціативи).  В 2017 її компанія отримала звання "The most effective marketing & PR agency" і 17 нагород, серед яких:  European Excellence Awards, Effie Awards Ukraine і PRAVDA Awards тощо. В портфоліо команди більше 50 проектів, а саме:  "Музей Новин" для "1+1", "Велике грузинське застілля" для "Боржомі", #дякуютато для ISIDA clinic, гастролі Cirque du Soleil, премія Global Teacher Prize, ярмарка Kyiv Art Week, найвідвідуваніша культурна подія  незалежної України - Kyiv Sculpture Project, зірковий фотопроект "Щирі" для ТЦ "Домосфера" та решта. .

Ярослава була наймолодшою у світі редакторкою журналу про зірок - HELLO та входить в ТОП-100 блогерів України. Вже зовсім скоро вона поділиться з нами власними професійними секретами та навчить як правильно розповідати про власний проект, щоб він став популярним.

План лекції-практикуму від Ярослави Гресь:

   1. Як розробити ідею проекту, що буде цікава вашій цільовій аудиторії та ЗМІ;

     2. Критерії якісної ідеї: своєчасна, смілива, свіжа;
    3. Ознаки проекту, який працює: розповідає історію, працює з інсайтом, викликає співпричетність;
    4. План роботи з проектом: що я роблю, як, з ким, для кого, які у мене KPI;
     5. Аналітична записка: ціль проекту, головна емоція, ключові повідомлення, упередження, контраргументи, SWOT-аналіз;
  6. Робота з media relations: визначте пріоритетні медіа, проаналізуйте ЗМІ, підготуйте лист з пропозицією, знайдіть медіапартнерів;
     7. Робота з текстами;
  8. Формула роботи з лідерами думок: особисте знайомство та/або якісно оформлений кейс + коротке повідомлення, яке передає цінність проекту;
      9. Приклади найбільш успішних каннських кейсів. 
 
Хочете отримати рекомендації справжньої гуру українського PR-ринку? Тоді чекаємо на Вас!
 
 
Анна Коваленко та Анастасія Дзюба  –  засновниці першого українського мас-маркет бренду жіночого одягу "MustHave". Бренд з’явився у 2010 році, коли було створено перші моделі їхніх суконь, які дуже швидко полюбилися абсолютно різним категоріям українських жінок (від студенток до бізнес-леді). 
 
Сьогодні "MustHave" – це власне виробництво площею 1000 кв.м, 9 магазинів в Україні (5 з них - у найкращих ТРЦ), 250 співробітників та співробітниць, інтернет-магазин, представництва бренда в 10 країнах світу, а також 4 колекції на рік, колаборації з талановитими дизайнерами (наприклад, "ELENAREVA" for "MUSTHAVE" у 2017 році) та унікальний колектив, закоханий у свій бренд.  
 
"MustHave" входить в Асоціацію ритейлерів України; про бренд неодноразово писав український "Forbes"; а також журнал "Новое Время" включив Анну та Анастасію в "ТОП-100 найуспішніших жінок України 2017 року". 
 

На зустрічі з Анною та Анастасією ми поговоримо про:

1. Історію їхнього успіху;

2. Шляхи обрання та перевірки життєздатної бізнес-ідеї;

3. Шляхи вибору цільової аудиторії;

4. Бізнес-план і стратегічне планування фінансів;

5. Побудова команди як основа успішного бізнес-проекту;

6. Основи ціноутворення;

7. Основи фандрайзингу;

8. Маркетинг та PR як необхідні складові успішної бізнес-стратегії;

9. Боротьба із внутрішніми перепонами (страхи, недовіра тощо).

 

Де:  мКиїв, вул. Хрещатик, 36 (Колонна Зала КМДА).

Коли: 30 червня 2018

Реєстрація розпочинається о 10-30, змістовна частина події - об 11-00, закінчення - о 15-00.

 

Новини

 • Жінки в європейській політиці на національному рівні: хто вони?

  Друга стаття із серії публікацій щодо жінок на керівних посадах в ЄС та країнах-членах ЄС присвячена жінкам-лідеркам країн-членів ЄС на різних рівнях національного управління: у парламентах, уряді, регіональних/місцевих зборах та асамблеях. Матеріал підготувала Анастасія Нардєд, авторка матеріалів для ГО «Жіноча Ліга».

 • Традиції, що вбивають: жінки Катару

  Доволі часто легітимізація країною обмеження прав жінок асоціюється з низьким рівнем економічного розвитку держави. У значній частині випадків це очікування має раціональний зміст, оскільки сучасний глобальний ринок доволі чутливий до суспільних тенденцій і сталих цінностей. Та у третій статті з серії «Традиції, що вбивають» ми розповімо про виняток – одну з найбагатших країн світу – Катар, що попри власний економічий розвиток системно обмежує цивільну свободу жінок.

 • Жінки в європейській політиці на рівні ЄС: хто вони?

  З обранням Джорджи Мелоні новою прем’єр-міністеркою Італії зросла увага до теми гендерної рівності в політичній сфері Європейського Союзу (ЄС) та країн-членів ЄС. У зв'язку із цим, Анастасія Нардєд, авторка матеріалів для ГО «Жіноча Ліга», підготувала серію публікацій щодо жінок на керівних посадах в ЄС та у країнах-членах ЄС. Перша стаття із циклу присвячена аналізу рівня представлення жінок у ЄС як унікальному економіко-політичному союзі, що складається з 27 незалежних держав, на загальноєвропейському рівні.

 • «Чоловічий клуб», або Чи є жінки в українській та міжнародній дипломатії: історія Лани Зеркаль

  У серії статей «"Чоловічий клуб", або Чи є жінки в українській та міжнародній дипломатії» Юлія Вайда, авторка матеріалів для ГО «Жіноча Ліга», розповідає історії становлення успішних жінок, які працюють в сфері міжнародних відносин, що нахнули її продовжити свій шлях в дипломатії. Юлія переконана, що приклади цих жінок можуть стати поштовхом до дій для інших дівчат та жінок та допоможуть зрозуміти, що не варто опускати руки, незважаючи ні на що – потрібно завжди впевнено іти вперед. Перша стаття із рубрики присвячена історії Лани Зеркаль.

 • Традиції, що вбивають: жінки Афганістану

  У продовження рубрики про життя жінок на Близькому Сході від Вікторії Кулиняк, авторки матеріалів для ГО “Жіноча Ліга”, у цій статті ми поговоримо про жінок Афганістану та нагальну проблематику їхніх прав у 20 столітті й сучасності.

 • Women at War: виборюючи право на життя

  19 жовтня 2022 на честь Дня захисника та захисниці України, який відзначається в країні щороку 14 жовтня, ГО «Жіноча Ліга» провела захід «Women at War: виборюючи право на життя». Захід складався із трьох частин: лекції на тему «Роль жінок в армії та військових діях в Україні та за кордоном: історична та порівняльна перспективи», дискусії з військовослужбовицями щодо їхнього досвіду служби в армії та переживання війни й сесії запитань та відповідей щодо військового обов'язку та обліку жінок в Україні.

 • Традиції, що вбивають: жінки Ірану

  У вересні 2022 проблематика прав та гідності людини в контексті жінок набула гострої актуальності. Передумовою для такої масштабної реакції суспільства була смерть Махси Аміні, 22-річної студентки з Курдистану, яка загинула внаслідок жорстокого поводження поліції моралі. Підтримати тих, хто виборює свободу власним життям, не боячись протистояти авторитарній системі зла, – нагальність. Інформація – надійний та впливовий інструмент для змін у ХХІ столітті. Тож від сьогодні завдяки Вікторії Кулиняк, авторці матеріалів для ГО "Жіноча Ліга", ми більше розповідатимемо про життя жінок на Близькому Сході.

 • STEM: руйнуй стереотипи, а не життя

  Чи правда, що існує гуманітарний та математичний склад розуму? Чи відповідає дійсності той факт, що усі дівчата - гуманітарії, а хлопці - математики та інженери? Відповідь на ці запитання однозначна - ні. Та правдою є те, що жінок в науці (як світовій, так і українській), значно менше, аніж чоловіків. Відповідно до статистики ООН, лише 33% осіб, які займаються науковою діяльністю, є жінками.

 • Girls Leadership Academy 1.0: не будь в тренді – будь на крок попереду

  Прийшов час прокачати себе – ти готова? Girls Leadership Academy 1.0 – це не просто серія зустрічей про те, як досягнути «успєшного успєха». Girls Leadership Academy 1.0 – це про тебе, про мене, про нас і наш усвідомлений (а інколи не дуже) шлях до себе. У нас немає правильних відповідей. Знаєш чому? Тому що правильних відповідей не існує. Ти твориш своє життя, ти твориш себе. Тож не будь в тренді – будь на крок попереду і долучайся до Girls Leadership Academy 1.0.

 • Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності: інфографіка

  Ознайомитись з інфографікою щодо дослідження "Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності" ви можете за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1-JI5OaZANGGlIDtUdV1oO5Rt3_NbuYs9/view?usp=sharing

 • Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності

  Метою дослідження «Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності» є підготовка обґрунтованих рекомендацій щодо розвитку соціального підприємництва в Україні на основі найбільш актуальних даних щодо впливу кризи, спричиненої пандемією COVID-19, на діяльність соціальних підприємств та його взаємозв’язку із питаннями гендерної рівності. Авторка проєкту - Лілія Антонюк, юристка, гендерна експертка, виконавча директорка ГО «Жіноча Ліга», стипендіатка програми Eastern Partnership Civil Society Fellowship 2020, EU4Youth Alumna, випускниця програм Erasmus+. Реалізація проєкту стала можливою завдяки фінансуванню Європейського Союзу у межах стипендіальної програми Eastern Partnership Civil Society Fellowship.

 • Як створити свій бізнес?

  Трішки більше про наш перший соціальний мега-проект.

 • Наші лекції-практикуми

  В рамках проекту “Успіх кожної жінки: Розпочни свою справу вже сьогодні!” протягом квітня – червня ми проведемо безкоштовні інформаційно-мотиваційні лекції з відомими підприємцями...

 • Про що наш проект

  Чоловіки і жінки в нашій країні мають рівні права, це правда. Проте як ці права працюють в житті - це насправді величезна проблема.