Катерина Сорока

Членкиня Експертної ради ГО "Жіноча Ліга" 

Катерина - експертка з розвитку та тренерка-консультантка Академії бізнесу Ernst & Young, а також щаслива мама. Це лідерка, яка всього досягла в житті сама і готова наразі поділитись своїм досвідом із іншими!

"Я маю 10+ років досвіду з підбору та розвитку команд; 4+ років проведення тренінгів для учасників із різних країн світу: від Італії до Пакистану.мЩороку в рамках корпоративної та соціальної відповідальності Ernst & Young я беру участь у проведенні тренінгів для дітей-сиріт.

За освітою - магістр міжнародних відносин (дипломатична та консульська служба) та юристка. Сертифікований консультантка MBTI®, DISC®, Motivators, TriMetrix HD (психометричні інструменти з підвищення особистої та командної ефективності та профорієнтації).

Цей проект - це можливість реалізувати дві найважливіші для мене цінності: свободу та любов, а також допомогти зробити це іншим. Один із основних викликів для жінки сьогодні - це знаходження балансу в житті та гармонійне поєднання сім’ї та кар’єри. Я дуже хочу допомагти нашим жінкам розкрити кращу версію себе самих!”

Ви ще не приєдналися до ГО “Жіноча Ліга”? Тоді саме час це зробити!

 

Відео

Как начать свой бизнес.
  Как создать свой бизнес.
Про проект соціального підприємництва в рамках роботи ГО "Жіноча ліга"
  Про проект соціального підприємництва в рамках роботи ГО "Жіноча ліга"
Лише жінки. які самі досягли успіху та економічної стабільності можуть навчати інших, як пройти цей шлях.

Новини

  • как создать свой бизнес

    Чуть-чуть больше о нашем первом социальном мега-проекте.

  • Наші лекції - практикуми.

    В рамках проекту “Успіх кожної жінки: Розпочни свою справу вже сьогодні!” протягом квітня – червня ми проведемо безкоштовні інформаційно-мотиваційні лекції з відомими підприємцями...

  • Про що наш проект

    Чоловіки і жінки в нашій країні мають рівні права, це правда. Проте як ці права працюють в житті - це насправді величезна проблема.