Катерина Сорока

Членкиня Експертної ради ГО "Жіноча Ліга" 

Катерина - експертка з розвитку та тренерка-консультантка Академії бізнесу Ernst & Young, а також щаслива мама. Це лідерка, яка всього досягла в житті сама і готова наразі поділитись своїм досвідом із іншими!

"Я маю 10+ років досвіду з підбору та розвитку команд; 4+ років проведення тренінгів для учасників із різних країн світу: від Італії до Пакистану. Щороку в рамках корпоративної та соціальної відповідальності Ernst & Young я беру участь у проведенні тренінгів для дітей-сиріт.

За освітою - магістр міжнародних відносин (дипломатична та консульська служба) та юристка. Сертифікований консультантка MBTI®, DISC®, Motivators, TriMetrix HD (психометричні інструменти з підвищення особистої та командної ефективності та профорієнтації).

Цей проект - це можливість реалізувати дві найважливіші для мене цінності: свободу та любов, а також допомогти зробити це іншим. Один із основних викликів для жінки сьогодні - це знаходження балансу в житті та гармонійне поєднання сім’ї та кар’єри. Я дуже хочу допомагти нашим жінкам розкрити кращу версію себе самих!”

Ви ще не приєдналися до ГО “Жіноча Ліга”? Тоді саме час це зробити!

 

Новини

 • Girls Leadership Academy 1.0: не будь в тренді – будь на крок попереду

  Прийшов час прокачати себе – ти готова? Girls Leadership Academy 1.0 – це не просто серія зустрічей про те, як досягнути «успєшного успєха». Girls Leadership Academy 1.0 – це про тебе, про мене, про нас і наш усвідомлений (а інколи не дуже) шлях до себе. У нас немає правильних відповідей. Знаєш чому? Тому що правильних відповідей не існує. Ти твориш своє життя, ти твориш себе. Тож не будь в тренді – будь на крок попереду і долучайся до Girls Leadership Academy 1.0.

 • Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності: інфографіка

  Ознайомитись з інфографікою щодо дослідження "Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності" ви можете за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1-JI5OaZANGGlIDtUdV1oO5Rt3_NbuYs9/view?usp=sharing

 • Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності

  Метою дослідження «Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності» є підготовка обґрунтованих рекомендацій щодо розвитку соціального підприємництва в Україні на основі найбільш актуальних даних щодо впливу кризи, спричиненої пандемією COVID-19, на діяльність соціальних підприємств та його взаємозв’язку із питаннями гендерної рівності. Авторка проєкту - Лілія Антонюк, юристка, гендерна експертка, виконавча директорка ГО «Жіноча Ліга», стипендіатка програми Eastern Partnership Civil Society Fellowship 2020, EU4Youth Alumna, випускниця програм Erasmus+. Реалізація проєкту стала можливою завдяки фінансуванню Європейського Союзу у межах стипендіальної програми Eastern Partnership Civil Society Fellowship.

 • Як створити свій бізнес?

  Трішки більше про наш перший соціальний мега-проект.

 • Наші лекції-практикуми

  В рамках проекту “Успіх кожної жінки: Розпочни свою справу вже сьогодні!” протягом квітня – червня ми проведемо безкоштовні інформаційно-мотиваційні лекції з відомими підприємцями...

 • Про що наш проект

  Чоловіки і жінки в нашій країні мають рівні права, це правда. Проте як ці права працюють в житті - це насправді величезна проблема.