Лілія Антонюк

 

Членкиня Наглядової ради ГО "Жіноча Ліга"

E-mail: liliiaantoniuk@gmail.com

Юристка, спеціалістка з прав людини, гендерна експертка

Юридичну освіту Лілія здобула у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (Київ, Україні). Диплом магістра за напрямком «Правове регулювання публічної адміністрації та права людини» захистила в університеті Миколаса Ромеріса (Вільнюс, Литва). Поглиблено питання захисту прав людини у Європейському Союзі вивчала у Віденському університеті (Відень, Австрія).

Має досвід роботи як у сфері здійснення наукових досліджень, так і у сфері практичної імплементації програм щодо просування та захисту прав людини. Зокрема, співпрацювала із наступними організаціями: Міжнародний інститут підтримки демократії та виборчого права (Стокгольм, Швеція), Дослідницький центр «Права людини» (Відень, Австрія), Школа права університету Сіті, Лондонський університет (Лондон, Велика Британія), Фонд народонаселення ООН (Київ, Україна), Національний демократичний інститут міжнародних відносин (Київ, Україна), Благодійний фонд «Рівність і взаємоповага» (Київ, Україна), Жіночий консорціум України (Київ Україна).

«Я переконана, що прогресивний та гармонійний розвиток суспільства можливий лише за умови рівноцінного представлення, захисту та реалізації прав та свобод його членів та членкинь в усіх сферах життя. За умов, коли, для прикладу, жінки не мають адекватного доступу до реалізації свого права на працю, втрат зазнає суспільство загалом. Тому я вірю, що проекти, які реалізуються та будуть реалізовані під мандатом ГО «Жіноча Ліга» матимуть позитивний вплив не тільки на становище окремих жінок, а і на розвиток України як демократичної та правової держави в цілому».

 

 

 

Відео

Как начать свой бизнес.
  Как создать свой бизнес.
Про проект соціального підприємництва в рамках роботи ГО "Жіноча ліга"
  Про проект соціального підприємництва в рамках роботи ГО "Жіноча ліга"
Лише жінки. які самі досягли успіху та економічної стабільності можуть навчати інших, як пройти цей шлях.

Новини

  • как создать свой бизнес

    Чуть-чуть больше о нашем первом социальном мега-проекте.

  • Наші лекції - практикуми.

    В рамках проекту “Успіх кожної жінки: Розпочни свою справу вже сьогодні!” протягом квітня – червня ми проведемо безкоштовні інформаційно-мотиваційні лекції з відомими підприємцями...

  • Про що наш проект

    Чоловіки і жінки в нашій країні мають рівні права, це правда. Проте як ці права працюють в житті - це насправді величезна проблема.