Лілія Антонюк

 

Членкиня Наглядової ради ГО "Жіноча Ліга"

E-mail: liliiaantoniuk@gmail.com

Юристка, спеціалістка з прав людини, гендерна експертка

Юридичну освіту Лілія здобула у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (Київ, Україна). Диплом магістра за напрямком "Правове регулювання публічної адміністрації та права людини" захистила в університеті Миколаса Ромеріса (Вільнюс, Литва). Поглиблено питання захисту прав людини у Європейському Союзі вивчала у Віденському університеті (Відень, Австрія).

Має досвід роботи як у сфері здійснення наукових досліджень, так і у сфері практичної імплементації програм щодо просування та захисту прав людини. Зокрема, співпрацювала із наступними організаціями: Міжнародний інститут підтримки демократії та виборчого права (Стокгольм, Швеція), Дослідницький центр "Права людини" (Відень, Австрія), Школа права університету Сіті, Лондонський університет (Лондон, Велика Британія), Фонд народонаселення ООН (Київ, Україна), Національний демократичний інститут міжнародних відносин (Київ, Україна), Благодійний фонд "Рівність і взаємоповага" (Київ, Україна), Жіночий консорціум України (Київ, Україна).

"Я переконана, що прогресивний та гармонійний розвиток суспільства можливий лише за умови рівноцінного представлення, захисту та реалізації прав та свобод його членів та членкинь в усіх сферах життя. За умов, коли, для прикладу, жінки не мають адекватного доступу до реалізації свого права на працю, втрат зазнає суспільство загалом. Тому я вірю, що проекти, які реалізуються та будуть реалізовані під мандатом ГО "Жіноча Ліга" матимуть позитивний вплив не тільки на становище окремих жінок, а і на розвиток України як демократичної та правової держави в цілому".

 

 

 

Новини

 • Girls Leadership Academy 1.0: не будь в тренді – будь на крок попереду

  Прийшов час прокачати себе – ти готова? Girls Leadership Academy 1.0 – це не просто серія зустрічей про те, як досягнути «успєшного успєха». Girls Leadership Academy 1.0 – це про тебе, про мене, про нас і наш усвідомлений (а інколи не дуже) шлях до себе. У нас немає правильних відповідей. Знаєш чому? Тому що правильних відповідей не існує. Ти твориш своє життя, ти твориш себе. Тож не будь в тренді – будь на крок попереду і долучайся до Girls Leadership Academy 1.0.

 • Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності: інфографіка

  Ознайомитись з інфографікою щодо дослідження "Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності" ви можете за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1-JI5OaZANGGlIDtUdV1oO5Rt3_NbuYs9/view?usp=sharing

 • Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності

  Метою дослідження «Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності» є підготовка обґрунтованих рекомендацій щодо розвитку соціального підприємництва в Україні на основі найбільш актуальних даних щодо впливу кризи, спричиненої пандемією COVID-19, на діяльність соціальних підприємств та його взаємозв’язку із питаннями гендерної рівності. Авторка проєкту - Лілія Антонюк, юристка, гендерна експертка, виконавча директорка ГО «Жіноча Ліга», стипендіатка програми Eastern Partnership Civil Society Fellowship 2020, EU4Youth Alumna, випускниця програм Erasmus+. Реалізація проєкту стала можливою завдяки фінансуванню Європейського Союзу у межах стипендіальної програми Eastern Partnership Civil Society Fellowship.

 • Як створити свій бізнес?

  Трішки більше про наш перший соціальний мега-проект.

 • Наші лекції-практикуми

  В рамках проекту “Успіх кожної жінки: Розпочни свою справу вже сьогодні!” протягом квітня – червня ми проведемо безкоштовні інформаційно-мотиваційні лекції з відомими підприємцями...

 • Про що наш проект

  Чоловіки і жінки в нашій країні мають рівні права, це правда. Проте як ці права працюють в житті - це насправді величезна проблема.