Марія Лукашук

Експертка ГО "Жіноча Ліга" з питань психології та соціології

Email: mashamalasha@gmail.com

"Кваліфікацію магістра з практичної психології я отримала в Київському міжнародному університеті. З метою підвищення кваліфікації та оновлення знань, я регулярно відвідую різноманітні освітні програми і проекти з мультидисциплінарних напрямків.

Наразі я працюю в психіатричній лікарні і веду приватну практику як психолог. Поза професією маю дуже багато захоплень: беру участь у вокальному проекті “Звучі Дочі”; виступаю під час фестивалів; відвідую різноманітні майстер-класи і освітні проекти, наприклад, МАРА (Moving Academy of Performing Art).

Для мене участь у діяльності ГО “Жіноча Ліга” - це можливість долучитися до проектів, які спрямовані на допомогу жінкам з метою розвитку впевненості у собі, пізнання себе і свого потенціалу, своїх сильних та слабких сторін, отримання підтримки, якої часто бракує в кризових ситуаціях, а головне - отримання права вибору щодо того, як реалізовувати свої бажання, плани, мрії і цілі.”

 

Новини

 • Girls Leadership Academy 1.0: не будь в тренді – будь на крок попереду

  Прийшов час прокачати себе – ти готова? Girls Leadership Academy 1.0 – це не просто серія зустрічей про те, як досягнути «успєшного успєха». Girls Leadership Academy 1.0 – це про тебе, про мене, про нас і наш усвідомлений (а інколи не дуже) шлях до себе. У нас немає правильних відповідей. Знаєш чому? Тому що правильних відповідей не існує. Ти твориш своє життя, ти твориш себе. Тож не будь в тренді – будь на крок попереду і долучайся до Girls Leadership Academy 1.0.

 • Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності: інфографіка

  Ознайомитись з інфографікою щодо дослідження "Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності" ви можете за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1-JI5OaZANGGlIDtUdV1oO5Rt3_NbuYs9/view?usp=sharing

 • Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності

  Метою дослідження «Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності» є підготовка обґрунтованих рекомендацій щодо розвитку соціального підприємництва в Україні на основі найбільш актуальних даних щодо впливу кризи, спричиненої пандемією COVID-19, на діяльність соціальних підприємств та його взаємозв’язку із питаннями гендерної рівності. Авторка проєкту - Лілія Антонюк, юристка, гендерна експертка, виконавча директорка ГО «Жіноча Ліга», стипендіатка програми Eastern Partnership Civil Society Fellowship 2020, EU4Youth Alumna, випускниця програм Erasmus+. Реалізація проєкту стала можливою завдяки фінансуванню Європейського Союзу у межах стипендіальної програми Eastern Partnership Civil Society Fellowship.

 • Як створити свій бізнес?

  Трішки більше про наш перший соціальний мега-проект.

 • Наші лекції-практикуми

  В рамках проекту “Успіх кожної жінки: Розпочни свою справу вже сьогодні!” протягом квітня – червня ми проведемо безкоштовні інформаційно-мотиваційні лекції з відомими підприємцями...

 • Про що наш проект

  Чоловіки і жінки в нашій країні мають рівні права, це правда. Проте як ці права працюють в житті - це насправді величезна проблема.