Марія Лукашук

Експертка ГО "Жіноча Ліга" з питань психології та соціології

Email: mashamalasha@gmail.com

"Кваліфікацію магістра з практичної психології я отримала в Київському міжнародному університеті. З метою підвищення кваліфікації та оновлення знань, я регулярно відвідую різноманітні освітні програми і проекти з мультидисциплінарних напрямків.

Наразі я працюю в психіатричній лікарні і веду приватну практику як психолог. Поза професією маю дуже багато захоплень: беру участь у вокальному проекті “Звучі Дочі”; виступаю під час фестивалів; відвідую різноманітні майстер-класи і освітні проекти, наприклад, МАРА (Moving Academy of Performing Art).

Для мене участь у діяльності ГО “Жіноча Ліга” - це можливість долучитися до проектів, які спрямовані на допомогу жінкам з метою розвитку впевненості у собі, пізнання себе і свого потенціалу, своїх сильних та слабких сторін, отримання підтримки, якої часто бракує в кризових ситуаціях, а головне - отримання права вибору щодо того, як реалізовувати свої бажання, плани, мрії і цілі.”

 

Відео

Как начать свой бизнес.
  Как создать свой бизнес.
Про проект соціального підприємництва в рамках роботи ГО "Жіноча ліга"
  Про проект соціального підприємництва в рамках роботи ГО "Жіноча ліга"
Лише жінки. які самі досягли успіху та економічної стабільності можуть навчати інших, як пройти цей шлях.

Новини

  • как создать свой бизнес

    Чуть-чуть больше о нашем первом социальном мега-проекте.

  • Наші лекції - практикуми.

    В рамках проекту “Успіх кожної жінки: Розпочни свою справу вже сьогодні!” протягом квітня – червня ми проведемо безкоштовні інформаційно-мотиваційні лекції з відомими підприємцями...

  • Про що наш проект

    Чоловіки і жінки в нашій країні мають рівні права, це правда. Проте як ці права працюють в житті - це насправді величезна проблема.