Наталія Зубрицька

Голова Наглядової Ради ГО "Жіноча Ліга"

Email: nataliya.zubrytska@gmail.com

“Я є однією із засновниць організації і відповідаю за стратегію її роботи і розвитку. За освітою я магістр маркетингового менеджменту. Також маю науковий ступень кандидата наук з державного управління.

У 1994 році я почала працювати на посаді економіста в "Правекс банку", якому присвятила 16 років свого життя, протягом яикх я пройшла всі кар'єрні сходинки і, як результат, - у 2004 році очолила банк. Я можу пишатися своїми успіхами на цій посаді, оскільки під моїм керівництвом банк отримав світове визнання та рівень, а головне - він став банком з високим рівнем стабільності, який не заборгував жодної копійки жодній людині навіть в періоди революцій і криз. Та не гордість є в моєму серці, а велика любов і повага до кожної людини на цьому шляху, до кожного члена нашої мегакласної команди, до клієнтів, до наших найнадійніших партнерів, і навіть до членів їх сімей.

Чому я в цьому проекті:

 1. Я на собі відчула, як важко бути жінкою у суспільстві, де не працюють закони, де патріархальні традиції та звичаї тиснуть та пригноблюють жінку, зводячи її роль до ведення домашнього господарства і виховання дітей, а у випадку, якщо вона обрала інший шлях, то створюючи умови, за яких ми вимушені працювати в рази більше, аніж чоловіки, для досягення успіху.
 2. Ми - українські жінки - не є захищеними в дійсності. Особливо це проявляється в моменти, коли ми потрапляємо в складні життєві ситуації і залишаємося без підтримки.
 3. Я люблю людей і хочу, щоб вони жили краще, аніж живуть наразі.
 4. Я хочу і готова докласти усіх своїх зусиль для того, щоб жінки жили повноцінним життям, щоб вони були самодостатніми і могли фінансово забезпечити себе та своїх дітей, і дуже важливо - реалізовували себе і свій потенціал, свої таланти.

Моя особиста мета - допомогти якомога більшій кількості жінок, бо ми того варті!”

Приєднуйтесь!

 

Відео

Как начать свой бизнес.
  Как создать свой бизнес.
Про проект соціального підприємництва в рамках роботи ГО "Жіноча ліга"
  Про проект соціального підприємництва в рамках роботи ГО "Жіноча ліга"
Лише жінки. які самі досягли успіху та економічної стабільності можуть навчати інших, як пройти цей шлях.

Новини

 • как создать свой бизнес

  Чуть-чуть больше о нашем первом социальном мега-проекте.

 • Наші лекції - практикуми.

  В рамках проекту “Успіх кожної жінки: Розпочни свою справу вже сьогодні!” протягом квітня – червня ми проведемо безкоштовні інформаційно-мотиваційні лекції з відомими підприємцями...

 • Про що наш проект

  Чоловіки і жінки в нашій країні мають рівні права, це правда. Проте як ці права працюють в житті - це насправді величезна проблема.