Наталія Зубрицька

Голова Наглядової Ради ГО "Жіноча Ліга"

Email: nataliya.zubrytska@gmail.com

“Я є однією із засновниць організації і відповідаю за стратегію її роботи і розвитку. За освітою я магістр маркетингового менеджменту. Також маю науковий ступень кандидата наук з державного управління.

У 1994 році я почала працювати на посаді економіста в "Правекс банку", якому присвятила 16 років свого життя, протягом яикх я пройшла всі кар'єрні сходинки і, як результат, - у 2004 році очолила банк. Я можу пишатися своїми успіхами на цій посаді, оскільки під моїм керівництвом банк отримав світове визнання та рівень, а головне - він став банком з високим рівнем стабільності, який не заборгував жодної копійки жодній людині навіть в періоди революцій і криз. Та не гордість є в моєму серці, а велика любов і повага до кожної людини на цьому шляху, до кожного члена нашої мегакласної команди, до клієнтів, до наших найнадійніших партнерів, і навіть до членів їх сімей.

Чому я в цьому проекті:

 1. Я на собі відчула, як важко бути жінкою у суспільстві, де не працюють закони, де патріархальні традиції та звичаї тиснуть та пригноблюють жінку, зводячи її роль до ведення домашнього господарства і виховання дітей, а у випадку, якщо вона обрала інший шлях, то створюючи умови, за яких ми вимушені працювати в рази більше, аніж чоловіки, для досягення успіху.
 2. Ми - українські жінки - не є захищеними в дійсності. Особливо це проявляється в моменти, коли ми потрапляємо в складні життєві ситуації і залишаємося без підтримки.
 3. Я люблю людей і хочу, щоб вони жили краще, аніж живуть наразі.
 4. Я хочу і готова докласти усіх своїх зусиль для того, щоб жінки жили повноцінним життям, щоб вони були самодостатніми і могли фінансово забезпечити себе та своїх дітей, і дуже важливо - реалізовували себе і свій потенціал, свої таланти.

Моя особиста мета - допомогти якомога більшій кількості жінок, бо ми того варті!”

Приєднуйтесь!

 

Новини

 • Girls Leadership Academy 1.0: не будь в тренді – будь на крок попереду

  Прийшов час прокачати себе – ти готова? Girls Leadership Academy 1.0 – це не просто серія зустрічей про те, як досягнути «успєшного успєха». Girls Leadership Academy 1.0 – це про тебе, про мене, про нас і наш усвідомлений (а інколи не дуже) шлях до себе. У нас немає правильних відповідей. Знаєш чому? Тому що правильних відповідей не існує. Ти твориш своє життя, ти твориш себе. Тож не будь в тренді – будь на крок попереду і долучайся до Girls Leadership Academy 1.0.

 • Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності: інфографіка

  Ознайомитись з інфографікою щодо дослідження "Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності" ви можете за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1-JI5OaZANGGlIDtUdV1oO5Rt3_NbuYs9/view?usp=sharing

 • Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності

  Метою дослідження «Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності» є підготовка обґрунтованих рекомендацій щодо розвитку соціального підприємництва в Україні на основі найбільш актуальних даних щодо впливу кризи, спричиненої пандемією COVID-19, на діяльність соціальних підприємств та його взаємозв’язку із питаннями гендерної рівності. Авторка проєкту - Лілія Антонюк, юристка, гендерна експертка, виконавча директорка ГО «Жіноча Ліга», стипендіатка програми Eastern Partnership Civil Society Fellowship 2020, EU4Youth Alumna, випускниця програм Erasmus+. Реалізація проєкту стала можливою завдяки фінансуванню Європейського Союзу у межах стипендіальної програми Eastern Partnership Civil Society Fellowship.

 • Як створити свій бізнес?

  Трішки більше про наш перший соціальний мега-проект.

 • Наші лекції-практикуми

  В рамках проекту “Успіх кожної жінки: Розпочни свою справу вже сьогодні!” протягом квітня – червня ми проведемо безкоштовні інформаційно-мотиваційні лекції з відомими підприємцями...

 • Про що наш проект

  Чоловіки і жінки в нашій країні мають рівні права, це правда. Проте як ці права працюють в житті - це насправді величезна проблема.